Skip to content

Ani svatební fotograf by neměl být při svatbě opomíjen

Svatba se počítá mezi podstatné životní kroky. A tak je podstatné svatební foto, která bude navždy připomínat významný krok. A jelikož se svatební foto počítá mezi dokumenty o významném životním kroku, mělo by být zpracováno kvalitně a s citem. Svatební fotograf Pavel Zahálka je tím pravým mužem činu, protože je zaměřen na svatební foto dlouhý čas, má mnoho zkušeností a důvěryhodné přístroje.

Svatební fotograf Zahálka
Svatební fotograf Zahálka

Svatby a další významné akce fotograf zaznamenává fotoaparátem Nikon D750 ve vysokém rozlišení, což dovoluje svatební foto zvětšit třeba na velikost plakátu. Po fotografování snímky v digitální podobě putují do studia, kde jsou pečlivě upraveny v programu Adobe Photoshop CC. Současně je důležité i to, že fotograf Pavel Zahálka pracuje s citem, souběžně jsou snímky hotovy velice brzy. Zhotovené svatební foto je připraveno pro svatebčany skoro hned po ukončení akce.

Pavel Zahálka - svatební fotograf - dokumentuje svatby, nebojí se kooperace s agenturami a skutečnými profesionály, které na svatbě potkává. Profesionální fotograf Pavel Zahálka pracuje v mnoha rovinách. A tak se fotograf vydává dokumentovat svatební obřady po celé republice, vyráží i do nejzapadlejších koutů v tuzemsku. A tak si fotograf zamiloval města jako Praha, a pak taky Olomouc, Opava, Ostrava, Jihlava, Vyškov, Třebíč, Znojmo, Zlín, Brno, navštěvuje také Pardubice i Hradec Králové, v oblibě má zároveň Plzeň, České Budějovice, ale i Svitavy.

Na internetových stránkách Zahalkafoto.cz fotograf vystavil svá díla, svatební foto ze zámku, svatbu v lese, výjimečné svatební foto ze zahrady na zámku, na hradě i typickou ukázku romantické svatby. Na snímcích je vidět kvalita fotografování v exteriérech i interiérech. Objednávka snímků zahrnuje i cenu, které se přizpůsobí možnostem zákazníka.

5 thoughts on “Ani svatební fotograf by neměl být při svatbě opomíjen

 1. registracePR

  Pro vaše významné klienty si můžete v eshopu printek3d.cz objednat reklamní propisky s vaším logem. Záleží pouze na vás, jakou reklamní propiskou se rozhodnete oslovit své potencionální klienty.

  Reply
 2. registracePR

  Svatební hosté jistě ocení krásné svatební oznámení jako pozvánku na váš sváteční den. Zvolit můžete klasické oznámení na křídovém papíře, a nebo si vybrat luxusní svatební oznámení zdobené kamínky, mašličkami nebo oznámení s fotografií. Svatební oznámení vyrábí Printia Praha.

  Reply
 3. registracePR

  Žádná konference nebo jakákoliv kulturní akce se neobejde bez kvalitního ozvučení . Profesionální ozvučení akcí zajišťuje firma A-TechService. Nabízí profesionální služby v oblasti ozvučení i osvětlení akcí, jak firemních , tak i soukromých.

  Reply
 4. registracePR

  Striptýzová agentura Striptýz Praha nabízí striptýzovou show šitou na míru jako dárek k narozeninám nebo pro zpestření firemního večírku nebo diskotéky. Objednávat můžete kontaktní striptýz, pánský nebo dámský striptýz, striptýz s vibrátorem , americký striptýz, duo striptýz a další.

  Reply
 5. registracePR

  Psací a kancelářské potřeby jsou nejoblíbenější reklamní předměty. UniMark grafické studio nabízí reklamní předměty s vkusným mottem, nápisem či logem vaší firmy.

  Reply

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *