Skip to content

Dovedeme zemní a výkopové práce Benešov, Praha dále pronajímáme stavební stroje

Pro bezpečně vykonané zemní a výkopové práce Benešov, Praha, avšak také k odbahnění rybníka, se povolávají zkušení pracovníci s přiměřeným vybavením. Zaměstnanci Libora Pospíšila pracují na Benešovsku a v okolí, což není podmínka. Užívání vlastního technického vybavení je pozitivem pro zemní a výkopové práce Benešov, Praha bez navyšování nákladů. Na webových stránkách si zájemci mohou prohlédnout nabízená technická zařízení, kam spadají třeba minibagr, pásový bagr, nebo i pásový minibagr či traktorbagr. Propagované stavební stroje, avšak také hutnící techniku, stavební plošiny a nezbytné nářadí půjčovna stavebních strojů Benešov, Praha i pronajímá.pasovy_bagr_cat_315cl

Uvedené minibagry, bagry, traktorbagry, rovněž i plošiny, smykové kolové nakladače, pevná pracovní teleskopická plošina - rameno, ale například i zametací vozidlo se půjčují za smluvní částku, ceník je uveden na webu firmy. Užitečná půjčovna stavebních strojů Benešov, Praha, Praha se zaměřuje na pronájem v lokalitách okolo Benešova, Prahy a ve středních Čechách. Pro potenciální zájemce je připravená rovněž proškolená obsluha. Zmíněná půjčovna stavebních strojů Benešov, Praha je k dispozici soukromým osobám i pro celé společnosti.

Rovněž také nákladní autodoprava Benešov, Praha je zde pro jednotlivce i celé společnosti. Na webových stránkách jsou zmíněny všechny ceny za pronájem nákladních vozidel Renault, Tatra T-815 a nákladní velkoobjemové dopravy. Libor Pospíšil půjčuje svá vozidla, díky čemuž jsou všechny služby, servis a ceny za pronajmutí vozů uspokojivé. Mimo automobilů Tatra, Renault, Iveco a MAN pronajímáme například Ginaf 380 s hydraulickou rukou nebo podvalník pro přepravu těžkých strojů do 30 tun.

Firma se soustředí i na půjčování hutnící techniky, k tomu přistavuje a půjčuje kontejnery, zajistí nutné demolice a bourací činnosti, zrealizuje rozřezání asfaltu i betonu.

5 thoughts on “Dovedeme zemní a výkopové práce Benešov, Praha dále pronajímáme stavební stroje

 1. registracePR

  Jestli potřebujete odvést nepořádek po bouracích úpravách na vašem pozemku, zajistěte si u firmy Zdeněk Táborský - odvoz suti Praha kompletní službu odvozu suti a odpadu. Tato firma vám zajistí i pronájem malo i velkoobjemových kontejnerových van od 3 - 12m3 .

  Reply
 2. registracePR

  Nabízíme Vám za příznivou cenu repasované brzdové třmeny nákladních vozidel, přípojných vozidel se vzduchovou soustavou brzd. Naším cílem je snižovat Vaše náklady na opravu vozidel. V případě zájmu nás kontaktujte na webu repase-trmenu.cz.

  Reply
 3. registracePR

  Téměř při každé stavbě je nutné zažádat o zábor veřejného prostranství z důvodu uložení stavebního materiálu nebo umístění stavební techniky na veřejném místě, které nevlastníte. Firma Urban Zábory vám povolené zajistí a také přistaví kontejnery na odvoz suti.

  Reply
 4. registracePR

  Společnost Tp Group SK nabízí drevené palety Zájemci si mohou vybrat jednorázové palety, palety jednoduché, nové, použité, případně vyrobené na zakázku.

  Reply

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *