Skip to content

Která restaurace s dětským koutkem Praha je specializována na rauty a speciality české kuchyně?

Při objevování výtečné restaurace s dětským koutkem Praha, která je soustředěna na speciality české kuchyně a rauty, přijeďte do Pivovarského dvora v Chýni u Prahy. Rodiny s dětmi mají na výběr pestrou nabídku speciálních dětských menu i možnosti zábavného vyžití. Renomovaná restaurace s dětským koutkem Praha ví o potřebě nerušeného stolování rodičů, kteří můžou děti zanechat v dětském koutku. Pohádková babička za dětmi přijíždí do Pivovarského dvora Chýně, zběhlí animátoři pracují s dětmi, animátoři si vědí radi s dětmi tak, aby pro ně návštěva restaurace s dětským koutkem Praha nebyla jen stolováním, ale zapamatovali si ji rovněž jako vtipné a zábavné místo.

Restaurace Pivovarský dvůr
Restaurace Pivovarský dvůr

Nezapoměňme na další aktivity restaurace s dětským koutkem Praha, konají se tu například pracovní obědy a večeře, rodinných oslav i svatebních veselic. Organizují se zde rauty s bohatým občerstvením, jež zahrnuje podávání skutečných lahůdek, jakož i speciality české kuchyně, připočtěme k nim králičí špíz, delikatesy jako lesácký hovězí steak, rovněž také pečená vepřová kolena a žebírka. Smažený kapr, pstruh z grilu a kapr jsou připraveni pro milovníky rybích lahůdek. Absolutními gurmánskými jedničkami, jež jsou pýchou samotného šéfkuchaře, jsou krůtí steak s bylinkovým máslem, výtečná kuřecí prsa připravovaná na brusinkách, znamenité kuřecí filety na žampionech, nenapodobitelné pivovarské kuře a plněná kuřecí prsa s překvapením. Pro rauty se chystá i individuální jídelníček, a to dle chutí zadavatele.

Polední nabídka obsahuje především speciality české kuchyně. Pod poklicí běžného menu objevíme kupříkladu gulášovou polévku, polévku s játrovými knedlíky, zeleninovou polívku s bylinkovým kapáním, vepřového španělského ptáčka, kuřecí řízek i kuřecí kousky na paprice.

2 thoughts on “Která restaurace s dětským koutkem Praha je specializována na rauty a speciality české kuchyně?

  1. registracePR

    Soukromá mateřská školka ProFamily , to je správná volba nejen pro rodiče, ale hlavně pro děti. Privátní mateřská škola Praha a veškerý program výuky a výchovy dětí se řadí k nejpropracovanějším v Česku. Informujte se i vy o předpokladu přijetí vašeho dítěte.

    Reply
  2. registracePR

    Nevíte čím pohostit své zaměstnance na firemním večírku? Neváhejte využít výhodné nabídky restaurace Zámecká Terasa, která nabízí nejen catering Pardubice , ale i v dalších městech České republiky. Vysoce kvalifikovaný personál, dobré jídlo a pití jsou zárukou bezproblémového večírku.

    Reply

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *