Skip to content

Vinylové plovoucí podlahy do každé domácnosti

Přemýšlíte o nové podlaze do kuchyně, do dětského pokojíčku nebo obývacího pokoje? V současnosti jsou velmi oblíbené právě vinylové plovoucí podlahy. Právě vinyl je totiž všestrannou krytinou, která se dá pohodlně položit do každé místnosti. Za jeho největší přednosti se považují velká mechanická odolnost, pružnost, příjemný došlap, voděodolnost, cenová dostupnost a jednoduchá údržba.

Proč koupit vinylovou plovoucí podlahu?

U vinylových plovoucích podlah se je možné setkat i názvem PVC, která ale zahrnuje také linolea neboli marmolea. Tuto podlahovou krytinu lze zakoupit v tlouťce od 1, 4 do 3, 7 mm. Lze si pořídit celou roli, lamely nebo čtverce, záleží pouze na představě, kterou máte při nákupu vinylové podlahy. Praha, vinylové podlahy Brno, Ostrava - tyto podlahy dnes zakoupíte v obchodech po celé České republice. Doporučujeme vám však vybrat si podlahu na webu vinyloveplovouci-podlahy.cz, kde je k dostání celá řada podlah.

Věčné dřevěné podlahy

Dřevěné podlahy jsou klasikou, se kterou se je možné setkat nejen ve starších domácnostech. Dnes jsou stále populární, i přestože jim konkurují PVC krytiny nebo koberce. Pokládka plovoucích parket pak bezesporu není tak složitá, jak by mohla vypadat na první pohled. Navíc mají dřevěné podlahy Brno celou spoustu pozitiv. Mají jedinečné tepelné vlastnosti, disponují velice dlouhou životností a samozřejmou záležitostí je rovněž široký výběr z možných povrchových úprav. Pořiďte si tedy i vy dřevěnou podlahu. Brno, konkrétně Tišnov u Brna, je sídlem firmy s názvem Podlahy Stylefloor, kde je možné si všechna provedení prohlédnout.

Zkuste e-shop

Vyberte si svou budoucí podlahu pohodlně ze svého domova. Lze si tak pohodlně promyslet její typ i barvu. Ať už se rozhodnete pro PVC podlahy, vinylové plovoucí podlahy, přírodní korkové podlahy, marmolea, dřeva, jistě tzv. nešlápnete vedle. Na poli podlahových krytin je pak k dispozici celá řada moderních provedení.

1 thought on “Vinylové plovoucí podlahy do každé domácnosti

  1. registracePR

    Kvalitní hřejivý, savý koupelnový textil jako jsou osušky, žínky, ručníky vyráběné v moderních barvách a vzorech z těch nejlepších materiálů, patří bezesporu mezi nezbytný bytový textil každé domácnosti. Navštivte naše stránky waldes.cz, určitě si vyberete to, co bude přesně ladit s Vaší koupelnou.

    Reply

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *