Pondělí, 6 února, 2023
aktuality
DomůPR články našich klientůKrycí plachty na bazén: jaké známe druhy a jaké plní funkce?

Krycí plachty na bazén: jaké známe druhy a jaké plní funkce?

Krycí bazénové plachty zajišťují bezpečí vašich dětí a domácích mazlíčků, chrání vodu před znečištěním a jejím nechtěném odpaření. Bazén ochrání během zimních měsíců a ušetří spoustu času spojeného s čištěním bazénu.

Krycí bazénové plachty

Krycí bazénové plachty plní krycí funkci. To znamená, že jejich hlavním úkolem je ochránit bazén před nečistotami a hmyzem. Díky speciálním otvorům také bránit akumulaci dešťové vody. Na trhu najdete nespočet krycích plachet na různé tvary a typy bazénů, ať už na nadzemní laminátové nebo třeba kruhové bazény s nafukovacím lemem.

Investujte do kvalitních bazénových plachet

Bazénové plachty by měly být vyrobeny z kvalitních materiálů. Existuje celá řada krycích plachet, které se liší zejména v pevnosti materiálu (nejčastěji jsou z vinylové fólie), některé jsou pevnější, jiné méně. Při výběru je důležité, vybrat takovou, která bude na bazén perfektně sedět jak rozměrově, tak typově a která bude odolná proti UV záření. Na krycí plachtě oceníte rovněž stahovací šňůrku, aby plachta při silném větru z bazénu neulítla. Naše firma se specializuje na výrobu krycích bazénových plachet na míru. Poradíme si se zakrytím zapuštěného bazénu, nadzemního bazénu, vířivky i atypicky řešeného bazénu.

Chraňte bazén v zimních měsících zimní bazénovou plachtou

Zimní měsíce jsou doslova pohromou pro bazény i trysky. Pokud chcete, aby vám bazén vydržel co nejdéle, pak se v zimě neobejdete také bez zimní plachty na bazén. Ta slouží k ochraně bazénu v zimě, zejména pak v mrazech, kdy zazimovaný bazén odpočívá. U zimní plachty dbejte kromě kvalitní fólie také na to, aby byla plachta dostatečně velká a dokázala tak zakrýt i hladinu a stěny upuštěného bazénu. Naše bazénové plachty vynikají vysokou pevností. Dokonale udrží i vysokou vrstvu sněhu.

Bezpečnostní plachta na bazén

Abyste mohli bezstarostně pustit děti do zahrady a nemuseli se bát nechtěného pádu malých dětí do bazénu, je nutné používat bezpečnostní bazénovou plachtu. Ta je určena k celoročnímu zakrytí bazénu. Bazénové plachty tohoto typu mají kromě zajištění bezpečnosti plnit také funkci tepelné izolace a ochrany před nečistotami. Tyto plachty se hodí zejména pro zapuštěné a částečné zapuštěné bazény, protože bývají vyztužené hliníkovými nosnými trubkami pro co nejlepší ukotvení k bazénu. Bezpečnostní plachty na bazén se vyrábějí spíše na míru a na internetu se proto shání jen velmi obtížně. Zadejte nám rozměry vašeho bazénu nebo si k vám zavolejte naše techniky a my vám zhotovíme bezpečnostní plachtu na bazén tak, aby dokonale seděla právě pro váš typ bazénu.

Kontakt

Provozovatelem všech webů je
Ing. Vítězslav Kotík, MBA
U Michelského mlýna 1535
Praha 4
140 00

IČO: 42143659
DIČ: CZ7211162761

Bankvní spojení:
2001807788/2010
IBAN: CZ12 2010 0000 0020 0180 7788
SWIFT: FIOBCZPP
Kontaktovat nás můžete na mailu:  
Redakce: [email protected]

spot_img
spot_img
- Advertisment -PR článek
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img