Pondělí, 6 února, 2023
aktuality
DomůPR články našich klientůMěděné šperky jsou atraktivní doplňky s mystickou silou

Měděné šperky jsou atraktivní doplňky s mystickou silou

Téměř všudypřítomná móda růžového zlata nastartovala nový trend: Dámské šperky akcentují netradiční odstíny s nádechem červené. To vedlo i k tomu, že se do povědomí řady lidí stále častěji dostávají šperky měděné.

Navíc je tento kov dokonale univerzální, protože se snadno tvaruje, potiskuje a gravíruje. To umožňuje i výrobkům z něj vtisknout nadmíru osobitý ráz.

Současně někteří lidé věří i tomu, že s měděným šperkem získáte více než jen atraktivní doplněk. Nošení ozdob z tohoto kovu údajně má i duchovní přínos. Měď symbolizuje lásku a rovnováhu a ve starověku se přímo používala k léčení a ochraně.

Nošení takového šperku údajně přímo vytváří rovnováhu ducha i těla. Především měděné prsteny se tak podle mnohých doslova staly primárním klíčem k mystické dimenzi existence. Ať už v jejich pozitivní vibrace věříte či nikoli, měď se pro vás může stát vynikajícím doplňkem. Vyzkoušejte to s námi.

Chcete se dozvědět něco o hvězdách, osudech lidí a znameních? Jak o činských znameních, tak normálního klasického zvěrokruhu? Určitě navštivte náš blog o těchto věcech, kromě jiného. Máme pro Vás připraven například článek o znamení lva nebo znamení ryby.

Kontakt

Provozovatelem všech webů je
Ing. Vítězslav Kotík, MBA
U Michelského mlýna 1535
Praha 4
140 00

IČO: 42143659
DIČ: CZ7211162761

Bankvní spojení:
2001807788/2010
IBAN: CZ12 2010 0000 0020 0180 7788
SWIFT: FIOBCZPP
Kontaktovat nás můžete na mailu:  
Redakce: [email protected]

spot_img
spot_img
- Advertisment -PR článek
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img