Pátek, 31 března, 2023
aktuality
DomůPR články našich klientůNejlevnější stěhování Praha a okolí

Nejlevnější stěhování Praha a okolí

Hledáte spolehlivou stěhovací firmu, která vám pomůže přestěhovat váš byt v Praze? Přestěhujeme vás v Praze a okolí nebo kamkoliv po celé České republice. Jsme profesionální stěhovací firma s působností v Praze, s dlouholetou praxí a prokazatelnými zkušenostmi.

Stěhování v Praze nebylo nikdy jednodušší

Konečně jste se dočkali. Dostali jste klíče od svého vysněného bytu a nezbývá nic jiného, než sbalit všechny vaše věci a přestěhovat je na novou adresu. Jak se ale přestěhovat i vysokého patra bez výtahu nebo třeba odnést piano či těžkou historicky cennou komodu? Ať už stěhujete malou garsonku nebo potřebujete přestěhovat několika pokojový byt, přizvěte si na pomoc odbornou firmu.

Proč si objednat stěhování v Praze u profíků

Během stěhování se může objevit celá řada problémů. Největším problém je stěhování těžkých břemen z vysokých pater bez výtahu. Tento problém je typický pro stěhování v historických částech Prahy. Stěhování Praha je specifické svými vlastnostmi především s ohledem na historicky cenné budovy, které nemívají vlastní výtah a chodby jsou oproti moderním budovám mnohem užší. Stěhování skříní, komod, pian a dalšího vybavení domácnosti, může představovat velkou fyzickou zátěž. Bez zkušeností a kvalitních stěhovacích pomůcek se stěhováním po Praze zkrátka neobejdete. Obraťte se proto raději na zkušené stěhováky z, kteří se specializují na stěhování bytů a domů již dlouhé roky.

Nejlevnější stěhování V Praze

Každého, koho čeká stěhování, řeší zapeklitou situaci. Jestli zavolat na pomoc stěhováky a kolik budou stát. Stěhování bytů a domů po Praze vyjde nejlevněji, pozvete-li si na pomoc zdatné stěhováky. Jedině odborná stěhovací firma přistaví dostatečně velké stěhovací auto, které pojme mnoho inventáře a ušetří peníze za dopravu. Stěhováci disponují kvalitními stěhovacími pomůckami, zaměstnanci jsou přímo školeni na stěhování těžkých břemen a samozřejmě jsou pro případ nehody jištěni adekvátní pojistkou. Stěhování proběhne v předem sjednaný čas a to podle časového harmonogramu a za cenu stanovenou při objednání stěhovacích služeb.

Kontakt

Provozovatelem všech webů je
Ing. Vítězslav Kotík, MBA
U Michelského mlýna 1535
Praha 4
140 00

IČO: 42143659
DIČ: CZ7211162761

Bankovní spojení:
2001807788/2010
IBAN: CZ12 2010 0000 0020 0180 7788
SWIFT: FIOBCZPP
Kontaktovat nás můžete na mailu:  
Redakce: [email protected]

spot_img
spot_img
- Advertisment -PR článek
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img