Pátek, 31 března, 2023
aktuality
DomůPR články našich klientůPodle jakých parametrů vybrat ideální finskou saunu

Podle jakých parametrů vybrat ideální finskou saunu

Chcete si domů pořídit finskou saunu? Poradíme vám, podle jakých parametrů vybrat svou finskou saunu na míru a jak si užít saunování naplno i v domácích podmínkách.

Užívejte si finskou saunu u vás doma

Přemýšlíte o nákupu sauny k vám domů? Udělejte radost sobě i celé své rodině a pořiďte si finskou saunu na míru. Domácí sauna přestavuje skvělý způsob, jak po celodenním hektickém dni odreagovat svou mysl od stresu a uvolnit své napjaté svaly. Pravidelný pobyt ve finské sauně je pro lidský organismus velmi prospěšný. Účinně z těla odplavíte veškeré toxiny, vaše svalstvo se příjemně uvolní a pokožka bude vlivem důkladné očisty příjemná na dotyk a zbavená i hluboko usazených nečistot. Saunování si užívají mladí i starší lidé a není žádným překvapením, že si saunu domů kupuje stále více našich zákazníků.

Výhody domácí finské sauny na míru

Finská sauna na míru představuje nejlepší způsob, jak i do toho nejmenšího interiéru vměstnat příjemné wellness. Užívat si benefity saunování můžete kdykoliv a to i během celostátního lockdownu. Nemusíte nikam docházet. Užíváte si saunu jen sami se svou rodinou nebo přáteli a nikdo vás při saunování neruší. Finská sauna na míru je skvělou investicí do vašeho zdraví je to skvělá příležitost, jak si doma vybudovat domácí wellness.

Popřemýšlejte, kam saunu umístit

Než se rozhodnete pro koupi konkrétního druhu sauny, rozmyslete si, kde saunu chcete postavit. Zvolený prostor určí celkovou velikost sauny. Pro stavbu finské sauny na míru hraje každý centimetr velkou roli. Pokud však saunu umístíte na zahradu nebo do wellness místnosti, můžete si dopřát velkou saunu s dostatkem prostoru pro vás i pro vaše nejbližší.

Na velikosti sauny záleží

I když se na trhu můžete setkat s celou řadou velikostí saun, svou saunu zvolte podle toho, jaký prostor vám dovoluje váš interiér a především podle toko, kolik lidí ji bude pravidelně navštěvovat. Finskou saunu na míru postavíme pro jednoho, dva, tři i více lidí.  Při výběru velikosti sauny vezměte v potaz také možnost pohodlné relaxace v leže. Tyto parametry jsou pro výběr a velikost finské sauny klíčové. 

Z jakého materiálu bude sauna postavena

Finské sauny nabízíme nejčastěji z jednoho typu dřeva. Pro výrobu našich finských saun používáme smrkové, cedrové nebo osiku. Pro luxusní typy saun doporučujeme dřevo hemlock či abachi. Dřevo navozuje příjemnou a uklidňující atmosféru, uvolňuje příjemnou vůni a jde o čistě přírodní produkt, který nepouští do ovzduší toxické látky. Velké oblibě se těší kombinace dřeva s kamenem nebo solnými panely. Tyto doplňky pak dotvářejí originální vzhled každé sauny a nabídnou svým majitelům úplně jiný rozměr saunování.

Investujte do kvalitní finské sauny na míru

Jsme specialisté na finské sauny. Obraťte sen a naše specialisty, kteří vám pomohou s výběrem vhodné sauny pro váš interiér. Sauna je nejlepší investicí pro vaše zdraví. Dopřejte si kdykoliv příjemný relax a uvolnění ve vašem malém domácím wellness.

Kontakt

Provozovatelem všech webů je
Ing. Vítězslav Kotík, MBA
U Michelského mlýna 1535
Praha 4
140 00

IČO: 42143659
DIČ: CZ7211162761

Bankovní spojení:
2001807788/2010
IBAN: CZ12 2010 0000 0020 0180 7788
SWIFT: FIOBCZPP
Kontaktovat nás můžete na mailu:  
Redakce: [email protected]

spot_img
spot_img
- Advertisment -PR článek
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img