Pátek, 31 března, 2023
aktuality
DomůPR články našich klientůRekonstrukce půdních bytů pomocí sádrokartonu? Ušetřete nemalé výdaje!

Rekonstrukce půdních bytů pomocí sádrokartonu? Ušetřete nemalé výdaje!

Rozhodli jste se kompletně zrekonstruovat svůj byt a přemýšlíte, jakou metodu zvolit pro opravu zdí, vyzdění nových příček, vytvoření nových podhledů a přitom zpříjemnit celkovou akustiku v bytě? Skvělou volbou mohou být sádrokartonové desky!

Sádrokarton i ve starém cihlovém domě? Proč ne!

Máte před sebou celkovou rekonstrukci svého bytu a přemýšlíte, jakým způsobem postavíte nové příčky, pořídíte nové stropní podhledy a zároveň navodíte komfortní akustiku v jednotlivých místnostech? Skvělou volbou pro panelové i cihlové domy jsou sádrokartonové desky!

Sádrokartonové desky využijete nejvíce v podkroví

Půdní prostory představují skvělé místo pro vytvoření nového bytu. Získáte velkorysý prostor, kde není třeba počítat s nosnými zdmi. Můžete si libovolně navrhnout dispozici svého bytu bez omezení na stávající rozvody vody a plynu a navíc si můžete každý den vychutnávat krásný výhled na celé město, které se vám po setmění rozprostře v nádherném kabátě. Nejedna mladá rodina hledá půdní prostory pro vytvoření startovacího bytu pro sebe a své malé děti. Jak ale zakrýt šikminy a jak přepažit jednotlivé místnosti?

Sádrokarton pro stěny i stropy

Již tradičním řešením je v těchto prostorách sádrokarton, který se využívá právě pro zakrytí trámů a izolace pod střechou. Desky jsou lehké, tudíž nezatěžují nosnou konstrukci. Spolu s hladkými stěnami tak získáme i dobrou zvukovou a tepelnou izolaci a požadované protipožární vlastnosti. Naši řemeslníci pro rekonstrukce bytů používají kvalitní sádrokartonové desky, se kterými můžete zapomenout na nepříjemné problémy a nedostatky. Použitím pouze sádrokartonu nedojde k napojení na různé stavební materiály, které mají v tepelných a vlhkostních podmínkách rozdílnou roztažnost a tak mohou vznikat stavební poruchy.

Příjemné ticho v každé místnosti

Abyste si užili dokonalé ticho a pohodu v každé místnosti, chytrým řešením je k sádrokartonovým podhledům a šikminám přidat i sádrokartonové dělící příčky a také předstěny u nosných a štítových stěn, aby tak došlo ke sjednocení materiálů a povrchu. Navíc si pomůžeme k lepší zvukové pohodě v prostoru. K použití na stěny používají naši profíci pro rekonstrukce bytů modrou akustickou příčku, vyznačující se skvělými zvukově izolačními vlastnostmi, které předčí i zděné, či pórobetonové stěny.

Ušetřete čas i peníze

Náš tým stavařů pro rekonstrukce bytů využívají kvalitní sádrokartonové desky, pevné rošty a pojivové materiály, které zaručují dlouhou životnost bez praskání spojů apod. Díky použití sádrokartonu se výrazně zrychlí rekonstrukce celého bytu a vy ušetříte nemalé finanční výdaje, které byste měli při stavbě zděných zdí. Obraťte se na náš tým řemeslníků, kteří provedou rekonstrukci vašeho bytu v Brně a okolí v předem dohodnutém čase. Výsledkem naší práce bude skvěle provedená rekonstrukce a nádherný moderní prostor, zhodnocující vaši nemovitost.

Kontakt

Provozovatelem všech webů je
Ing. Vítězslav Kotík, MBA
U Michelského mlýna 1535
Praha 4
140 00

IČO: 42143659
DIČ: CZ7211162761

Bankovní spojení:
2001807788/2010
IBAN: CZ12 2010 0000 0020 0180 7788
SWIFT: FIOBCZPP
Kontaktovat nás můžete na mailu:  
Redakce: [email protected]

spot_img
spot_img
- Advertisment -PR článek
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img