Pátek, 31 března, 2023
aktuality
DomůPR články našich klientůJak se vypořádat s home office radí 123jobs Media

Jak se vypořádat s home office radí 123jobs Media

Práce z domu z počátku zněla jako splněný sen. Ovšem po delší době už přichází různé problémy. Jak si udržet snesitelnou míru stresu a neztratit hlavu, radí známý provozovatel pracovních portálů a náborových aplikací společnost 123jobs Media.

1. Vhodný pracovní prostor

Dle studií je mít vhodný pracovní prostor základ pro dobré soustředění. Musíte si určit ve svém obydlí místo, kde budete primárně pracovat. Nejlepším řešením je mít přímo místnost pro kancelář. Pokud ale máte menší byt, je potřeba improvizovat. Využijte například kuchyňskou linku či jídelní stůl. Jde o to, abyste měli jednoho vyhrazené místo, které si spojíte s prací. Zásadně se ale vyhněte práci v ložnici, protože tu si vaše tělo pojí s odpočinkem a spánkem.

2. Ranní rutina

Stejně jako u normálního režimu v práci, vytvořte si i doma příjemnou ranní rutinu. Vytvoření pozitivních ranních zvyků vám pomůže jak v produktivitě, tak hlavně v udržení dobré psychiky. Ať už rutina bude jakákoliv, je důležité ji pravidelně dodržovat. Pokud jste to ještě nezkusili, je nejvyšší čas.  

3. Přestávky a pobyt na čerstvém vzduchu

Načerpejte energii ze slunce a přírody. Pravidelný pohyb a cvičení jsou skvělým pomocníkem. Dodržujte při práci přestávky a zajděte se vyvětrat. Dodáte tak svému tělu energii a budete se cítit lépe. Pokud nemůžete odejít ven, sedněte si alespoň na světlé místo k oknu.

Developing programmer Development Website design and coding technologies working at home

4. Příjemné pracovní prostředí

Mějte na paměti, že vždy můžete ovlivnit své pracovní prostředí – recenze firem – a nějak si ho vylepšit. Musíte se cítit dobře, abyste odvedli dobrou práci. Přizpůsobte si svou kancelář co nejvíce k obrazu svému. Pomůže vám to uvolnit se. Takovou dekorací může být třeba fotografie rodiny, vonná svíčka nebo cokoliv vám blízké. I takto malé změny vám mohou pomoci, abyste se cítili plní motivace a dobré nálady.

Kontakt

Provozovatelem všech webů je
Ing. Vítězslav Kotík, MBA
U Michelského mlýna 1535
Praha 4
140 00

IČO: 42143659
DIČ: CZ7211162761

Bankovní spojení:
2001807788/2010
IBAN: CZ12 2010 0000 0020 0180 7788
SWIFT: FIOBCZPP
Kontaktovat nás můžete na mailu:  
Redakce: [email protected]

spot_img
spot_img
- Advertisment -PR článek
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img