Pátek, 31 března, 2023
aktuality

RYCHLÁ PŮJČKA

Postihla vás také covidová krize, přišli jste o pravidelné příjmy, nebo vám chybí vám na doplatek za nájem či elektřinu? Ať už jste se ocitli v jakékoliv složité situaci, nebo se vám rozbil nějaký spotřebič, případně máte nenadálé výdaje, může vám pomoci rychlá půjčka. U banky jste neuspěli, nebo nechcete čekat několik dní, než vyřídíte dokumenty a prokazování? Pak můžete využit rychlou půjčku na účet. Rychlé půjčky mohou lidi poměrně snadno „spasit“ z akutních a urgentních finančních problémů (pokud se jedná o menší částky). Pokud vám úvěr schválí, penízena účtu mohou být do 15 minut díky rychlému online převodu.

V dnešní uspěchané době jsou rychlé půjčky ideální a rychlou záchranou. Nebankovní sektor takto pomáhá najít cestu i pro lidi, které banky z různých důvodů odmítnou. S rychlou sms půjčkou můžete vyřešit akutní finanční nouzi ihned. To vše také z pohodlí domova, nebo odkudkoliv, kde je internetové připojení.

Nemusíte ani navštěvovat žádnou kamennou pobočku, půjčku bez registru a příjmu ihned vyřídíte snadno onlineRychlá půjčka nabízí většinou možnost požádat o půjčku ihned na účet, a to online 24 hodin denně a 7 dní v týdnu. Žádosti a schvalování nebankovní společnosti řeší většinou od pondělí do pátku.

Pokud jde vše dobře, obvykle dostanete peníze do 15 minut, podle toho, jak rychle vyplníte formulář s informacemi. Rychlá sms půjčka je vhodná pro různé skupiny lidí na cokoliv. Dalším typickým rysem je, že rychlá půjčka na účet vyžaduje jen mobil, občanku, vlastní účet a věk 18 a více let.

Které nebankovní společnosti rychlou půjčku bez registru nabízí? Kamali, ViaSMS, Zaplo, Ferratum, Credit portal, Rerum, Everydayplus, Coolcredit, Vistacredit, nebo méně známé Proficredit, Creditstar, Flexifin, Půjčka 7 a další.

Rychlá půjčka do výplaty vyřeší vaše starosti s nedostatkem peněz v nečekaných situacích často do 15 minut.

Půjčka bez registru je bez ručitele a vhodná pro každého, kdo má možnost doložit pravidelný příjem 3 měsíce zpět. Jedná se o půjčku s doložením příjmů. Zároveň je třeba počítat, že si společnosti prověřují bonitu klienta s tím, že nahlíží do registrů, ale jen některých. V dnešní době se bohužel příliš mnoho lidí ocitlo v dluhové pasti a covid to ještě umocnil, a nebankovní společnosti od r 2016 musí příjmy prokazovat, jak vyžaduje nová legislativa.

I některé půjčky pro živnostníky Vista Credit jsou poskytovány nebankovními společnostmi a mají podobná pravidla, jen je mohou využít podnikatelé nebo OSVČ, nikoli fyzické osoby.

Pokud hledáte spíše financování nemovitosti než peníze v hotovosti, pak se podívejte na srovnávače hypoték. Hypotéky v roce 2020 a letos na jaře kvůli covidové krizi dosti zlevnily, a pohybují se kolem 2%.  Pro přehled, která hypotéka je nejlevnější je dobré využít hypoteční kalkulačku Finanční Patron.

Zcela specifické situace pak řeší zpětný leasing nemovitosti Záchranná síť, kdy vykupuje byty nebo domy zajištění exekucí, aby majiteli poskytl hotovost k vyplacení dluhů, majitel musí dům nebo byt převést na vykupující společnost. Dále tam bydlí v nájmu a mezitím hledá peníze na splacení a zpětný odkup svého domu nebo bytu.

Kontakt

Provozovatelem všech webů je
Ing. Vítězslav Kotík, MBA
U Michelského mlýna 1535
Praha 4
140 00

IČO: 42143659
DIČ: CZ7211162761

Bankovní spojení:
2001807788/2010
IBAN: CZ12 2010 0000 0020 0180 7788
SWIFT: FIOBCZPP
Kontaktovat nás můžete na mailu:  
Redakce: [email protected]

spot_img
spot_img
- Advertisment -PR článek
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img