Cestování s autopůjčovnou

0
620

Ať už plánujete s rodinou nebo kamarády letní či zimní dovolenou a nemáte k dispozici vozidlo pak si vyberte ze široké nabídky autopůjčoven ve vašem okolí a vyrazte na výlet do zákoutí českých měst. Důvodu proč využít služeb pronájmu vozidel z autopůjčovny je opravdu mnoho, ať už se vaše auto porouchalo nebo s ním nejste schopni vyjet někam na delší cestu z důvodu obav, pak bychom vám rádi doporučili služby autopůjčoven. 

Služby nabízené autopůjčovnou dostupné pro každého

Krátkodobý pronájem

Potřebujete auto na hodinu, dvě či den až dva? První variantou je možnost vypůjčení si nového vozidla na krátkodobý pronájem, který je dostupný pro každého a patří mezi velmi oblíbené varianty především pro mladistvé, kteří zejména po udělání řidičského průkazu nemají finance na nové či bazarové vozidlo. 

Dlouhodobý pronájem

Druhou variantou je dlouhodobý pronájem vozidla, který mají v oblibě především živnostníci nebo firmy, jedná se o pronájem na delší dobu a je velmi podobný operativnímu leasingu. Dlouhodobý pronájem lze sjednat až na 60 měsíců. Oproti krátkodobého pronájmu je zde veliká nevýhoda, a to v tom, že smlouva se uzavírá na dobu určitou a jste tím pádem vázání na dodržení podmínek. 

Zvážili jste novou službu carsharing?

  • Sdílení vozidel mezi více lidmi
  • Přehled dostupných vozidel 24/7 v aplikaci
  • Jednoduchá a snadná rezervace a komunikace
  • Dostupná ve větších městech
  • Dluhy a exekuce nejsou překážkou

Autopůjčovna kromě svých služeb nabízí i…

Autopůjčovna vám kromě svých profesionálních služeb v oblasti pronájmů vozidel nabídne i půjčení aut doplňků jako jsou dětské sedačky nebo navigace, které jsou opravdovým přítelem na cestách. Rozhodli jste se pro rodinný výlet či dovolenou do zahraničí a chcete cestovat v komfortu? Služby autopůjčovny nabízí nejen pronájem vozidel, ale i skvělý přístup, například při výběru vozidla, které si budete chtít pronajmout. Samozřejmě že pro delší trasy jako je zahraničí jsou auta s nízkou spotřebou vhodnějšími vozidly oproti autům například se spotřebou 30 l/100 km. V ceně pronájmu vozidel autopůjčovny nabízí výrazný komfort, a to okolo servisních problémů, povinného a havarijního pojištění nebo jiných dalších potřeb okolo vozidla.