Pátek, 31 března, 2023
aktuality

Webhosting

Po několika měsících testování jsme spustili 3 4 servery na hostování webových stránek našich klientů. Servery se nacházejí ve dvou rozdílných geografických lokacích (Strassburg a Vídeň) a jsou umístěny v datacentrech renomovaných IT firem, což zaručuje vysokou kvalitu i bezpečnost hostování webových stránek.

Zabezpečení webhostingu

Umožnilo nám to snížení nákladů jak našich, tak i nákladů našich klientů. Odrazilo se to tedy i v konečné ceně za webhosting a naše služby, proto si můžeme dovolit nabídnout finančně přívětivější řešení. Všechny servery máme plně pod kontrolou, a proto nejsme limitováni nastaveními běžných webhostingů.

V současné době se již polovina web stránek našich klientů nachází na našich web serverech. Výsledkem je spokojenost. Snížily se výpadky, zvýšila se rychlost i bezpečnost.

Po zkušenostech ostatních let a hlavně posledního asi pololetí jsme se rozhodli, že budeme více dbát na bezpečnost stránek a naším cílem bude držet je co nejaktuálnější.

Obnova dat webu ze zálohy

Je i v našem zájmu poskytovat klientům časté zálohování a aktualizace dat na webech. V případě výpadku nebo napadení web stránky se investice do kvalitního zálohování a hostovacího serveru mnohanásobně vrátí. Raději častěji zálohovat, jak pak platit za znovu obnovení, popřípadě za nové vytvoření webstránky. Proklientského přístup je pro nás velmi důležitý.

Kontakt

Provozovatelem všech webů je
Ing. Vítězslav Kotík, MBA
U Michelského mlýna 1535
Praha 4
140 00

IČO: 42143659
DIČ: CZ7211162761

Bankovní spojení:
2001807788/2010
IBAN: CZ12 2010 0000 0020 0180 7788
SWIFT: FIOBCZPP
Kontaktovat nás můžete na mailu:  
Redakce: [email protected]

spot_img
spot_img
- Advertisment -PR článek
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img