Pátek, 31 března, 2023
aktuality
DomůPR články našich klientůZvládněte stěhování po Praze bez zbytečného stresu

Zvládněte stěhování po Praze bez zbytečného stresu

Čeká vás stěhování v Praze na jinou adresu nebo do okolních měst? Nedělejte si starosti, jak vše zvládnete vystěhovat a převézt na novou adresu. Náš tým stěhováků vám pomůže se stěhováním v Praze a okolí.

Nejlevnější stěhování v Praze a okolí

Stěhujete se do svého vysněného bytu v Praze nebo v jejím okolí, ale potřebujete nejdříve svou starou domácnost pečlivě připravit na stěhování? Pak vám jistě přijdou vhod nejrůznější krabice, boxy a jiný obalový materiál, do kterého snadno zabalíte i ty nejkřehčí věci. Naši profi stěhováci vám pomohou přestěhovat celou vaši domácnost, půjčí vám obalový materiál a odstěhují i těžká břemena z vysokých pater bez výtahu.

Jak a kdy začít s balením a tříděním

Jak dlouho bydlíte ve svém bytě? Možná pár měsíců, možná celý život. Za tu dobu určitě máte horní regály vysokých skříní a zadní šuplíky komody plné nejrůznějšími upomínkovými předměty, pohlednicemi, vstupenkami, na které nemáte chuť ani čas je pečlivě roztřídit a vyhodit. Stěhování je ideální čas, kdy protřídit všechno, co doma máte. Právě třídění věcí by mělo být prvním krokem, než vytáhnete stěhovací krabice a začnete do nich ukládat své věci.

Roztřiďte věci následujícím způsobem

  • pro třídění si vyhraňte dostatek času
  • představte si nové skříně v bytě a vymyslete, které věci do nich chcete uložit
  • začněte třídit věci podle svého druhu
  • nejdříve se zaměřte na oblečení, poté knihy, papíry a až nakonec sentimentální inventář
  • pusťte se do balení toho, co si necháte
  • věci, které nechcete, dejte do krabic a připravte na odvoz do sběrného dvora

Spotřebujte potraviny i drogerii

Nikdo nechce stěhovat na novou adresu spižírnu a otevřené šampony. Zbavte se proto zásob. Zejména potraviny je zbytečné stěhovat z domu do domu. Všechny trvanlivé potraviny, jako jsou konzervy, zavařeniny, luštěniny, rýže apod. se dají zkonzumovat během času, kdy balíte svůj byt. Stačí si dopředu připravit jídelníček.

Nezapomeňte si rezervovat místo v naší stěhovací firmě

Nespoléhejte při stěhování na pomoc svých přátel, kteří vlastní velkou dodávku. Zákon schválnosti působí stoprocentně, proto může nastat situace, že kamarád nebude mít čas nebo bude auto nepojízdné. Nenechte stěhování náhodě a raději si rezervujte termín v naší stěhovací firmě. Ušetříme vám spoustu starostí a nervů, spojených se stěhováním. Půjčíme vám stěhovací krabice, obalový materiál, zajistíme stěhování těžkých břemen a pomůžeme s vynesením nábytku na novou adresu.

Kontakt

Provozovatelem všech webů je
Ing. Vítězslav Kotík, MBA
U Michelského mlýna 1535
Praha 4
140 00

IČO: 42143659
DIČ: CZ7211162761

Bankovní spojení:
2001807788/2010
IBAN: CZ12 2010 0000 0020 0180 7788
SWIFT: FIOBCZPP
Kontaktovat nás můžete na mailu:  
Redakce: [email protected]

spot_img
spot_img
- Advertisment -PR článek
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img