Pátek, 31 března, 2023
aktuality
DomůPR články našich klientůHledáte výhodný pronájem dodávky? Víme, na co si dát pozor

Hledáte výhodný pronájem dodávky? Víme, na co si dát pozor

Hledáte prostorný vůz, se kterým bezpečně a co nejlevněji přestěhujete nový nábytek z obchodního domu, svou domácnost na novou adresu, nebo výrobky ze své dílny? Ať už hledáte dodávku na krátkodobý či dlouhodobý pronájem, poradíme, na co si dát největší pozor.

Pronájem dodávky využívají soukromníci i podnikatelé

Na naši půjčovnu dodávek se nejčastěji obrací soukromé osoby, které si potřebují odvést velké kusy nábytku či elektrospotřebiče z obchodního domu, nebo ti, kteří se stěhují na novou adresu a nevyplatí se jim oslovovat stěhovací firmu.

Také jsou to ale drobní živnostníci i firmy, kterým se nákup dodávky nevyplatí, přesto potřebují čas od času odvést výrobky či zboží svým zákazníkům. Pronájem dodávky je vždy výhodný. Finanční výdaje nezatíží váš rozpočet a vozy jsou vždy v perfektním stavu. Takže se s nimi můžete vydat na druhý konec republiky nebo za hranice. Pronájem dodávek nabízí hned několik možností způsobu nájmu. Nejčastější je krátkodobý pronájem, dlouhodobý pronájem nebo operativní leasing.

Půjčení dodávky snadno a rychle

Půjčení dodávky je velmi snadné. Nejrychlejším způsobem je návštěva internetových stránek půjčovny a vyplnění kontaktního formuláře, říkají obchodní zástupci z půjčovny dodávek RentCar Otrokovice. Dalším způsobem je pak návštěva naší půjčovny dodávek Zlín, kde vám náš technik pomůže vybrat velikost vozu podle konkrétních parametrů.

Naši specialisté s vámi připraví nájemní smlouvu, ke které potřebují doložit platný občanský průkaz, řidičský průkaz skupiny B, a pokud jste podnikatel, pak také předložit živnostenský list. Půjčuje-li si dodávku právnická osoba v zastoupení, stačí nám doložit výpis z obchodního rejstříku a notářsky ověřenou plnou moc.

Co je v ceně pronájmu dodávky?

Půjčení dodávky u RentCar Otrokovice má řadu výhod. První a nejzásadnější pro naše klienty je cena. Naše půjčovna dodávek Zlín je jednou z nejlevnějších v celém kraji. Ceny můžete najít přímo na našich internetových stránkách a jsou konečné. Dopředu víte, kolik za pronájem dodávky zaplatíte.

Protože jsme půjčovna dodávek s dlouholetou tradicí, dobře víme, co naši zákazníci při pronájmu nejvíce ocení. Proto za cenu pronájmu dodávky získáte mnoho bonusů zdarma. Je to například výhodné povinné a havarijní pojištění, nonstop asistenční služba pro celou Evropu i dálniční známka platná pro České dálnice. Největší výhodou je pak zapůjčení manipulační techniky, se kterou bezpečně přestěhujete veškeré kusy nábytku i drahou elektroniku.

Pronajměte si dodávku s předstihem

Pokud dopředu víte datum, kdy dodávku budete potřebovat, doporučujeme její rezervaci s předstihem. Naše půjčovna dodávek Zlín pro vás zarezervuje dodávku a podle domluvy vám ji dovezeme na místo určení po Zlíně zcela zdarma. Nebo si můžete v případě potřeby nechat své osobní auto na místě naší dodávky v hlídaném areálu po celou dobu pronájmu dodávky zcela zdarma. Pro rezervaci dodávky se na nás neváhejte obrátit kontaktním formulářem na stránkách, na telefonním čísle: 608 800 180, nebo mailem na adrese: [email protected]

Kontakt

Provozovatelem všech webů je
Ing. Vítězslav Kotík, MBA
U Michelského mlýna 1535
Praha 4
140 00

IČO: 42143659
DIČ: CZ7211162761

Bankovní spojení:
2001807788/2010
IBAN: CZ12 2010 0000 0020 0180 7788
SWIFT: FIOBCZPP
Kontaktovat nás můžete na mailu:  
Redakce: [email protected]

spot_img
spot_img
- Advertisment -PR článek
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img